Rodo

> Rodo

  NFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

  Szanowni Państwo

  25 maja wchodzi w życie nowelizacja przepisów o ochronie danych osobowych (RODO).

  Pragniemy poinformować Państwa zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danych i korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności  w szczególności do kontaktów handlowych w ramach prowadzonych przez nas projektów.

  Nie udostępniamy i nie sprzedajemy Państwa danych żadnym innym podmiotom gospodarczym.

  Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres do korespondencji : OL-MAT – Hurtownia Materiałów Budowlanych Skład Budowlany OL-MAT Olejniczak Maciej, ul. Trzcielińska 1, 62-070 Dopiewo lub pocztą e-mailową pod adresem olmat.dopiewo@op.pl.

  Przetwarzamy tylko dane firmowe.

  Dane firmowe służą nam tylko i wyłącznie do wystawiana faktur. Dane są nam przekazywane przez Klientów, dla których już realizujemy nasze usługi i tylko te firmy w naszej bazie mają te dane uzupełnione.

  Dane firmowe, które zbieramy w naszej bazie to:
  – pełna nazwa firmy,
  – adres,
  – NIP,
  – numer telefonu,
  – adres strony internetowej.
  – email do kontaktu oraz wysyłania faktur drogą elektroniczną.

  Macie Państwo prawo do ograniczenia przetwarzania danych – w dowolnym momencie mogą Państwo zażądać ograniczenia przetwarzania jakiś określonych danych. Jeżeli zgłosicie Państwo takie żądanie nie będziemy uwzględniać tych danych w prowadzonych przez nas kontaktach handlowych.
  W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z nami drogą mailową na adres olmat.dopiewo@op.pl.