O firmie

> O firmie

Firma OL-MAT funkcjonuje w branży budowlanej od 1996 roku. Dzięku temu nasza oferta pozwala na zaproponowanie Państwu całej gamy materiałów budowlanych.

Jesteśmy nowoczesną firmą mającą na celu zapewnienie satysfakcji klientom. Aktywnie działając na rynku inwestycji budowlanych, pragniemy jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję budując trwałe relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą szerokiego asortymentu materiałów budowlanych, montażem stolarki okiennej i drzwiowej oraz wykonywaniem usług transportowych.

Zapewniamy wysoką jakość towarów ( wszystkie sprzedawane przez nas towary posiadają atesty i certyfikaty spełniające normy dotyczące wymagań bezpieczeństwa i ochrony środowiska), możliwość dostawy w miejsce wyznaczone przez Klienta, sprzedaż w formie ratalnej, wiarygodne doradztwo, profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny podlegające negocjacjom.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży, która systematycznie wzbogaca się o kolejne pozycje – również na życzenie Klienta.

 

Zapraszamy do naszej Hurtowni Materiałów Budowlnych OL-MAT